Newsletter

Ankieta Kurencja.com, odpowiedzi Trejdoo.com

Kantor/Platforma:

 

Trejdoo.com

 

Z czego najbardziej są Państwo zadowoleni, jeśli chodzi o swój dotychczasowy rozwój?

Trejdoo.com to największa i najszybciej rozwijająca się platforma finansowa w Europie dostarczająca rozwiązania i usługi dla Klientów indywidualnych i biznesowych.

Jesteśmy Europejską Instytucją Płatniczą posiadającą zezwolenia do świadczenia usług płatniczych w 31 krajach w Europie.

Będąc międzynarodowym dostawcą usług finansowych online, współpracujemy z najważniejszymi bankami oraz innymi instytucjami finansowymi w kraju i zagranicą dla uzyskania większej synergii działania i dla Państwa korzyści.

Naszym celem jest działanie w interesie Klienta. Pomagamy oszczędzać czas i pieniądze w korzystaniu z usług finansowych oraz dbamy o bezpieczeństwo prowadzonych transakcji.

Nasza firma, rozwija się globalnie zgodnie z naszymi planami. Otworzyliśmy kolejne 2 biura w Wielkiej  Brytanii oraz Stanach Zjednoczonych.

Ważne jest dla nas sukcesywne wprowadzanie nowych produktów do oferty jak np. karty walutowe. Udało nam się odświeżyć wygląd strony internetowej, co zapewniło nam większą przejrzystość i elastyczność.

Cieszymy się, że poprzez ciągły rozwój oraz wprowadzane zmiany zyskujemy coraz większą rzeszą nowych Klientów i Partnerów.

Czym jesteście Państwo najbardziej zaskoczeni jeśli chodzi o polski rynek e-wymiany walut?

Od niedawna możemy zaobserwować wzrost liczby powstających kantorów internetowych o różnych strukturach właścicielskich.

Trejdoo.com jest platformą finansową, która w swojej ofercie również posiada kantor online.

Naszym atutem jest jednak status Instytucji Płatniczej (nadzór przez Komisję Nadzoru Finansowego), jak również to, iż spółka Igoria Trade S.A., która jest właścicielem Trejdoo, jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

To wszystko sprawia, że bezpieczeństwo naszych klientów jest dla nas wartością nadrzędną i to jest jednym z naszych wyróżników.

W czym przede wszystkim tkwi siła Państwa firmy, Państwa oferty?

Szybkość i innowacyjność online i 24/7, niskie koszty oraz transparentność i bezpieczeństwo transakcji – to są główne atuty naszej platformy.

Pragniemy, aby nasi Klienci byli w pełni zadowoleni z oferowanych przez nas usług.

Kantor internetowy, rezerwacja kursów, przelewy międzynarodowe i karty walutowe prepaid to produkty, które cieszą się ogromnym zainteresowaniem.

Poprzez niskie koszty i bezpieczeństwo przeprowadzonych transakcji chcemy budować zaufanie i wiarygodność naszej firmy.

Jakie plany rozwojowe mają Państwo na bliższą i dalszą przyszłość?

Chcielibyśmy poszerzać działalność naszych usług oraz współpracę z naszymi Parterami.

Na pewno będziemy skupiać się na Kliencie i jego potrzebach.

W tym roku mamy zaplanowane kolejne produkty w ofercie – chcemy być innowacyjni i pozytywnie zaskakiwać.

 

Gdzie mogą tkwić ryzyka dla Państwa firmy i całego rynku?

Ryzyka związane z działalnością naszej firmy dotyczą ryzyk związanych z kursami walutowymi, ponieważ to najbardziej wpływa na emocje naszych klientów.

Chcemy proponować takie rozwiązania, które będą jak najbardziej optymalizować ich rozliczenia walutowe oraz wspierać ich decyzje niezależnie od zawirowań na rynku walutowym.

Już dziś załóż bezpłatne konto w Trejdoo.com.