Newsletter

constant contact

Globalne narzędzia dla globalnego biznesu – cykl partnerski

TRY Constant Contact NOW FOR FREE! Od czwartku, 20 października na naszych stronach zagości nowy cykl artykułów partnerskich:

Profesjonalne narzędzia online dla międzynarodowego biznesu.

Cykl ten będzie poświęcony prezentacji rozwiązań, usług nowoczesnego marketingu internetowego do prowadzenia:

 • email marketingu,
 • event marketingu,
 • marketingu lokalnego,
 • ankiet internetowych i wielu innych.

Partnerem cyklu jest amerykański potentat nowoczesnego e-marketingu, firma: Constant Contact.

O cyklu

Cykl Globalne narzędzia dla globalnego biznesu jest skierowany przede wszystkim do przedsiębiorstw i marketerów, którzy chcą prowadzić międzynarodowy biznes z użyciem najlepszych i najbardziej nowoczesnych narzędzi.

W tych czasach żaden poważny właściciel, szef nawet najmniejszej firmy nie może bagatelizować obecności w internecie. Poważne działania wymają wręcz stałej, nasilonej obecności w środowisku online.

Najlepiej też, jak te działania prowadzone są w ramach dobrej strategii oraz z użyciem najlepszych narzędzi – w dzisiejszych konkurencyjnych czasach liczą się drobne różnice, które pozwalają nam osiągnąć przewagę nad konkurentami.

Nasz cykl będzie złożony z pięciu artykułów, które będą się ukazywać co dwa tygodnie, w następujących terminach:

 

constant contact

 

O Constant Contact

Partner naszego cyklu, firma Constant Contact, jest jedną z potęg nowoczesnego e-marketingu, firmą z wieloletnim stażem, setkami tysięcy klientów i notowaną na giełdzie Nasdaq.

Firma powstała w 1995 r. i od samego początku skupia się na dostarczaniu innym przedsiębiorstwom, w szczególności małym i średnim podmiotom narzędzi do prowadzenia marketingu w internecie. 

Misją Constant Contact  jest oferowanie wyszukanych i nowoczesnych narzędzi, które jednocześnie są proste i intuicyjne dla  użytkowników. Amerykański potentat swoją pozycję zawdzięcza właśnie temu, że potrafi najtrudniejsze rozwiązania zaoferować w prostej formie.

Constant Contact jest amerykańską kompanią, która obsługuje klientów z obszaru całego świata. Jest także liderem nowych trendów i rozwiązań marketingu internetowego, zdobywcom wielu nagród i wyróżnień,  a przede wszystkim wielkiego uznania zadowolonych klientów.

follow us in feedly
 • Stas.34

  Tylko, czy warto korzystać z dostawcy zagranicznego, kiedy polscy np (http://fresh-mail.pl/) oferują nie gorszą, a często tańszą usługę?

  • Dzięki za komentarz. W zasadzie cały ten cykl opiera się na założeniu, że w pewnych wypadkach, jak właśnie: biznes globalny, międzynarodowy warto skorzystać z tych światowych dostawców.

   Zachęcamy do śledzenia kolejnych odcinków cyklu, gdzie po kolei wraz z partnerem wyjaśniamy specyficzne przewagi globalnych rozwiązań. Oczywiście polscy dostawcy nie mają się czego wstydzić, chociaż ich przewagi są wyraźniejsze na rynku krajowym.

 • Pingback: E-mail marketing & more od Constant Contact()