Newsletter

Crypto Future Conference – konferencja, której jesteśmy partnerem

Dnia 15 grudnia 2017 w hotelu Radisson Blu Sobieski w Warszawie odbędzie się konferencja Crypto Future Conference poświęcona w całości tematyce kryptowalut. Organizatorem wydarzenia jest firma Pure Conferences, znana z organizacji spotkań o podobnej tematyce, m.in. Banking Tech&Security oraz IT Future Expo.

Temat i cel Konferencji

Wokół kryptowalut w ostatnim czasie narosło wiele mitów. Ogólnodostępne informacje są niezrozumiałe dla zwykłych ludzi. Odpowiadając na potrzeby rynku organizator przygotował przedsięwzięcie, które w prosty i zrozumiały sposób zaznajomi uczestników z najważniejszymi zagadnieniami.

Prelegenci, wśród których wyróżnić można Sylwestra Suszka – założyciela giełdy BitBay i prof. Krzysztofa Piecha, przybliżą specyfikę branży i odpowiedzą na wszystkie pytania.

Koszt udziału w konferencji to 399 zł. Dla chętnych po konferencji odbędzie się dwugodzinny warsztat, podczas którego każdy Uczestnik będzie mógł pod okiem specjalistów w praktyce zastosować wiedzę teoretyczną. Koszt takiego warsztatu to 149 zł.

Szczegółowe informacje, sylwetki prelegentów i bilety znaleźć można na stronie internetowej www.cryptofuture.pl i w wydarzeniu na Facebooku https://www.facebook.com/events/1758281354231833/

Kurencja.com jest partnerem konferencji Crypto Future

Każdy uczestnik wpisując hasło KURENCJA przy zakupie biletu otrzyma raba w wysokości 20%.

follow us in feedly
  • Wow, świetny pomysł 🙂 Sam ostatnio się znacząco zacząłem interesować „crypto”. Chętnie bym uczestniczył, ale niestety nie będe mógł. Pozdrawiam