Newsletter

KantorOnline

KantorOnline.pl wydał ebooka o oszczędzaniu (inf. prasowa)

Zastanawiasz się jak zaoszczędzić pieniądze? Uważasz, że Twoje zarobki nie pozwolą Ci na odłożenie pieniędzy? Nic trudnego. Z pomocą przyjdzie e-book opublikowany przez kantoronline.pl, który pokazuje jak można oszczędzać aż na 10 sposobów. Sięgnij po ten darmowy poradnik, jeżeli nie wiesz, jak można efektywnie gromadzić rezerwy finansowe.

KantorOnline: Oszczędzanie na 10 sposobów

Dlaczego powstała książka „Oszczędzaj na 10 sposobów”?

Badania Eurostatu pokazały bowiem, że Polacy są najmniej oszczędnym społeczeństwem. Przyczyn jest zapewne wiele, ale właśnie kantoronline.pl wyszedł naprzeciw temu problemowi.

E-book przedstawia konkretne i wymierne działania prowadzące do tworzenia oszczędności, które następnie można przeznaczyć na konkretną inwestycję.

Wydanie publikacji wydaje się być w pełni zasadne, ponieważ jak mówi Andrzej Sałuda, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu w kantoronline.pl: „Z danych opublikowanych przez Eurostat wynika, że oszczędzamy tylko 1,94% swojego rocznego dochodu, podczas gdy średnia unijna wynosi 10,27%. To dlatego postanowiliśmy zebrać w jednym miejscu porady w zakresie oszczędzania, które będą pomocne dla wszystkich”.

Co znajdziemy w ebooku

Jakie rady zawiera poradnik? Oszczędzaj już podczas zakupów, planuj domowy budżet, staraj się wykorzystywać programy lojalnościowe. To tylko klika z nich. Aby dowiedzieć się o wszystkich sposobach oszczędzania, należy zajrzeć do poradnika, przeczytać i zacząć oszczędzać.

kantoronline.pl to świetne narzędzie, które gwarantuje szybką i sprawną wymianę walut oraz transfer środków pomiędzy rachunkami krajowymi a zagranicznymi. Jest jednym z bardziej popularnych serwisów obecnych od kilku lat na rynku walutowym. Ponadto wyróżnia się dzięki nowoczesnym mechanizmom poszukiwania i wdrażania innowacyjnych rozwiązań wpływających na jakość życia użytkowników portalu.

Pobierz ebooka

  • Asia

    Ciekawy ten ebook od kantoronline, warto pobrać i przeczytać 🙂