Newsletter

Świąteczna zbiórka BitBay i Bitcantor na prezenty dla dzieci z domu dziecka

Kryptowaluty to biznes, ale biznes, który potrafi być szlachetny – pomaga biednym dzieciom.

BitBay i Bitcantor zbierają na prezenty dla dzieci

BitBay i Bitcantor po raz kolejny startują z charytatywną akcją świąteczną, w której dotacje w kryptowaltach zostaną przekazane na szczytny cel.

Zbiórka wystartowała 14 grudnia i będzie trwać do przyszłego poniedziałku, tj. 18 grudnia. Więcej informacji oraz adresy dotacji znajdują się na stronie.

Po raz drugi zbiórka dedykowana jest podopiecznym Domu Dziecka Tęcza w Katowicach. Zeszłoroczna akcja zakończyła się z wynikiem ponad 10 000 PLN. Pod tym linkiem można znaleźć podsumowanie akcji z roku 2016.

Celem zbiórki jest spełnianie marzeń dzieci, spisanych w listach do Świętego Mikołaja. Prócz zabawek i słodyczy, podopieczni dostaną również potrzebne rzeczy, które z całą pewnością wywołają uśmiech na ich twarzach. W akcji mogą wziąć udział wszyscy – posiadający i nieposiadający konta na BitBay. Za zrobienie przelewu na zbiórkę
charytatywną BitBay nie pobiera żadnych prowizji od użytkowników giełdy. W tym wypadku wystarczy przelać środki na odpowiedni adres, aby móc uszczęśliwić potrzebujących. Bez prowizji odbędzie się rownież przewalutowanie, kończące akcję.

Warto podkreślić, że w tym roku zbiórka prowadzona jest nie tylko w Bitcoinach, ale też w Bitcoin Cash, GameCredits, Lisk, Ether, Litecoin oraz Dash.

Zbiórka świąteczna to idealna okazja na to, aby na sam koniec roku okazać serce i zrobić coś dobrego dla tych, którzy potrzebują naszej troski. BitBay i Bitcantor angażując społeczność kryptowalut, pokazuje, że działamy w słusznej sprawie i nie jesteśmy obojętni na cudzy los.

Serdecznie zapraszamy z operatorem na stronę zbiórki.

follow us in feedly