Newsletter

Walutobox w odpowiedziach do naszej ankiety

Kantor/Platforma:


Walutobox

 

 

Z czego najbardziej są Państwo zadowoleni, jeśli chodzi o swój dotychczasowy rozwój?

Pieniądze szczęścia nie dają – to jasne.

Jednak gdy wartość transakcji w firmie liczymy w setkach milionów złotych, trudno nie czuć satysfakcji.

Kluczowe jest jednak to, że nie jesteśmy w tym dobrym samopoczuciu osamotnieni. 99% Użytkowników WalutoBox jest zadowolonych z naszej pracy.

Powiedzieć, że nas to cieszy, to mało. Kiedy spływają do nas kolejne ankiety z ocenami, spontanicznie co milsze wypowiedzi przesyłamy sobie potem nawzajem mailem. Firma tym żyje.

Zdaję sobie sprawę, że ocieram się o banał, ale dla takich Użytkowników jak nasi naprawdę chce się pracować. Wspomniane opinie dostępne są na niezależnym portalu oceniającym Opineo.

 

Czym jesteście Państwo najbardziej zaskoczeni jeśli chodzi o polski rynek e-wymiany walut?

Po styczniowym uwolnieniu kursu franka nic nas już chyba nie zdziwi.

Nieustannie zachodzę w głowę, dlaczego wiele osób woli wymieniać waluty w banku – drogo, niż w internecie – tanio. Nasza praca to w dużej mierze poszukiwanie odpowiedzi na to pytanie.

 

W czym przede wszystkim tkwi siła Państwa firmy, Państwa oferty?

Na WalutoBox największy nacisk kładziemy na społecznościowość.

Naszą platformę tworzą jej Użytkownicy.

Bierzemy udział w programie „Słucham Swoich Klientów”, często pytamy ich o opinię, a oni chętnie dzielą się z nami swoimi uwagami na temat naszej wspólnej platformy – wypełniają ankiety, piszą, dzwonią.

To właśnie ta interakcja nadaje sens naszej pracy. Bo WalutoBox to przede wszystkim miejsce spotkania. My – jako jego gospodarze – staramy się, żeby naszym Gościom było jak najwygodniej, żeby poczuli, że są „wśród swoich” i chętnie do nas wracali.

Zadowoleni Użytkownicy to nasz największy kapitał. To oni pomagają swoim znajomym zrozumieć, że nikt nie jest już skazany na banki i tradycyjne kantory, a kantor społecznościowy to taka forma wymiany, na której zyskują wszyscy. Bez wyjątku.

 

Jakie plany rozwojowe mają Państwo na bliższą i dalszą przyszłość?

Nasze plany to zawsze odpowiedź na oczekiwania naszych Użytkowników.

Jesteśmy bardzo wrażliwi na ich sugestie.

Zmieniamy się każdego dnia. Małymi kroczkami wprowadzamy kolejne zmiany, by korzystanie z WalutoBox było jeszcze prostsze i przyjemniejsze.

 

Gdzie mogą tkwić ryzyka dla Państwa firmy i całego rynku?

Biznes i ryzyko to niemal synonimy.

Nie jesteśmy samotną wsypą. Rynek wymiany walut w ścisły sposób powiązany jest z szeroko pojętym otoczeniem gospodarczym.

Nie najpewniejsza sytuacja międzynarodowa, zagrożenie terrorystyczne, nerwowe reakcje rynków, sytuacja chociażby biur podróży czy firm handlujących z zagranicą.

Przykłady potencjalnych źródeł ryzyka można mnożyć. Co więcej tradycyjne kantory i banki bronią się jak mogą i oczywiście tanio skóry sprzedadzą. Mamy jednak głębokie przekonanie, że uznawana dziś za na wskroś nowoczesną wymiana społecznościowa stanie się wkrótce rozwiązaniem tak oczywistym jak wizyta w piekarni czy warzywniaku.

Już dziś załóż konto w Walutobox.