Newsletter

Walutomat w ankiecie Kurencja.com

Kantor/Platforma:

 

Walutomat.pl

Z czego najbardziej są Państwo zadowoleni, jeśli chodzi o swój dotychczasowy rozwój?

Walutomat powstał w 2009 r. jako pierwsza na świecie platforma wymiany walut online między użytkownikami.

Z każdym rokiem rozwijamy się zarówno jeśli chodzi o liczbę użytkowników, jak i skalę obrotów, która w zeszłym roku osiągnęła już ponad 6,2 mld zł!

Walutomat rozwija się również międzynarodowo. Na początku roku w Czechach został uruchomiony Valutomat.cz, który dynamicznie rozwija się na tym rynku.

Spółka Currency One, w skład której wchodzi oprócz Walutomatu także InternetowyKantor.pl, posiada ponad 40% rynku wymiany walut online w Polsce.

 

W czym przede wszystkim tkwi siła Państwa firmy, Państwa oferty?

Wymiana społecznościowa jest najtańszą opcją wymiany waluty, gdyż ustalanie kursów odbywa się bezpośrednio między użytkownikami. Nie ma spreadów, a Walutomat pobiera tylko 0,2% prowizji od transakcji.

Oszczędności jakie przynosi serwis użytkownikom są ważną, ale nie jedyną siłą, która przyciągnęła do Walutomatu już 165 tys. klientów.

Platforma działa 24h/dobę, 7 dni w tygodniu. Ma przyjazny i nowoczesny layout.

Portfel walutowy umożliwia natychmiastową wymianę waluty po danym kursie oraz obrót środkami bez konieczności ich wpłacania i wypłacania na konto.

W Walutomacie publikowane są codzienne komentarze walutowe analityków.

Jako jedyny serwis wymiany walut Walutomat posiada Forum, które umożliwia swobodną komunikację między klientami i osobami zainteresowanymi tematyką wymiany walut.     

Jakie plany rozwojowe mają Państwo na bliższą i dalszą przyszłość?

Walutomat cały czas rozwija się zarówno pod kątem wprowadzania nowych rozwiązań na stronie internetowej, czy współpracy z bankami, ale również pod kątem działań międzynarodowych (serwis w Czechach).

Już dziś załóż bezpłatne konto w Walutomacie.