Newsletter

Walutomat umożliwia wypłaty Euro w oddziałach PKO BP

Walutomat na swoje ósme urodziny zaproponował klientom wypłaty euro offline. Klienci potrzebujący euro w gotówce mogą wygodnie, w dowolnej chwili kupić europejską walutę w serwisie Walutomat, a wypłacić ją w jednym z 916 oddziałów Banku PKO BP na terenie całej Polski.

Wypłaty Euro w Walutomacie

Dla ponad 30% polskich turystów gotówka kupowana przed wyjazdem jest najwygodniejszym sposobem płacenia za granicą. Właśnie z myślą o osobach, które wolą używać pieniędzy zamiast kart Walutomat uruchomił nową usługę. Wystarczy kupić euro w serwisie Walutomat.pl, a następnie wybrać opcję wypłaty gotówki w jednym z oddziałów PKO BP w całej Polsce. Gotówkę można odebrać w jakimkolwiek, najbliższym oddziale banku, bez konieczności bycia klientem banku, ani zakładania w nim konta. Wypłata gotówki jest całkowicie darmowa.

– Chcemy odpowiadać na potrzeby klientów, którzy dopytywali się o możliwości wypłaty gotówki bez konieczności posiadania konta walutowego w jakimkolwiek banku – mówi Jacek Kornosz, prezes zarządu Currency One SA, operatora Walutomatu.

Jeśli zatem planujemy zakup drobnych pamiątek czy skorzystanie z lokalnych atrakcji turystycznych, musimy zaopatrzyć się w walutę w gotówce.

Używanie karty jest bezpieczne i wygodne, jednak płacenie za drobne wydatki związane
z podróżowaniem może okazać się problematyczne bez gotówki
– przekonuje Magdalena Kaczmarczyk, ekspert walutowy marki Walutomat.

Więcej informacji o usłudze wypłaty euro w PKO BP można znaleźć na stronie https://www.walutomat.pl/landing/gotowka/

Walutomat

Dodatkowo Walutomat zorganizował akcję społeczną

Walutomat, ze względu na swój społecznościowy charakter, postanowił również zaprosić klientów do akcji „Społeczny Bohater Walutomatu”.

Akcja ma na celu wyłonienie osób, które poprzez różne inicjatywy wspierają społeczność lokalną, swoje otoczenie, są cichymi bohaterami w swoim środowisku. Społeczni Bohaterowie Walutomatu uhonorowani zostaną nagrodami pieniężnymi. Uczestnicy akcji mogą zgłaszać się na facebookowym profilu serwisu lub przesłać prace na adres konkurs@walutomat.pl.

follow us in feedly
  • Oo, nie mam konta w PKO, ale jak widzę wypłaty w Euro dość łatwe i przyjemne. Możliwe, że nie długo sam założe tu konto.