Newsletter

Firma w Czechach i na Słowacji

Firma w Czechach i na Słowacji – cykl partnerski

Zamieszanie wywołane przez rządzących, a związane z planami wprowadzenia tzw. jednolitego podatku sprawiło, że coraz więcej rodzimych przedsiębiorców zastanawia się nad przeniesieniem firmy do Czech lub na Słowację. Można przypuszczać, że pogłoski o ograniczeniu odpisów związanych z użytkowaniem firmowego samochodu, będą miały podobny skutek. Nasz cykl Firma w Czechach i na Słowacji na za zadanie odpowiedzieć jak najbardziej konkretnie, czy warto przenosić biznes z Polski za naszą południową granicę i co się z tym wiąże.

Partnerem cyklu jest Akcenta.

O naszym cyklu: Firma w Czechach i na Słowacji

Cykl Firma w Czechach i na Słowacji ma za zadanie przybliżyć naszym użytkownikom, szczególnie tym prowadzącym firmy, kwestie jakie wiążą się z działalnością biznesową u naszych południowych sąsiadów.

Zależy nam nie tylko na przedstawieniu konkretów o prowadzeniu przedsiębiorstw w Czechach i na Słowacji, ale także na rozwianiu mitów, jakie narosły w atmosferze emocji wywołanych przez polityków rzucających słowa na wiatr.

Cykl będzie oczywiście podzielony na dwie części publikowane co tydzień, w następujących terminach:

  1. Firma w Czechach – 29.11.2016
  2. Firma na Słowacji – 06.12.2016

Partnerem cyklu Firma w Czechach i na Słowacji w Kurencja.com jest Akcenta.

Wspólnie z partnerem życzymy przyjemnej, konstruktywnej lektury i podejmowania najlepszych decyzji biznesowych!

Cykl biznes

O Akcenta

AKCENTA jest dużą międzynarodową niebankową instytucją finansową, która działa na rynkach finansowych od ponad 19 lat, obecnie w 5 krajach Europy Środkowej: w Czechach, w Polsce, w Rumunii, na Słowacji i na Węgrzech.

AKCENTA ma 27 tys. klientów, dla których w 2015 r. zrealizowała transakcje walutowe  o łącznej wartości 12,7  mld zł.

Firma specjalizuje się w obsłudze transakcji walutowych: wymianie walut, płatnościach zagranicznych i transakcjach zabezpieczenia przed ryzykiem kursowym dla Klientów z wielu firm i instytucji. Dzięki maksymalnej skuteczności świadczenia usług możemy zaoferować naszym Klientom korzystniejsze kursy wymiany i znaczne oszczędności przy realizacji płatności międzynarodowych. Nasi Klienci cenią sobie również szybkość świadczenia naszych usług, a przede wszystkim ich niezawodność i maksymalne bezpieczeństwo.

Naszym celem jest zaoferowanie każdej firmie indywidualnego rozwiązania w zakresie wymiany walut, zabezpieczenia przed ryzykiem kursowym i płatnościach zagranicznych – komfortowo, w najwyższej jakości i bez ryzyka.

follow us in feedly