Newsletter

KZCash (KZC)

Giełda BitBay dodała nową kryptowalutę KZCash (KZC) – inf. prasowa

9 marca 2018 roku BitBay wprowadziła na swoją giełdę nową parę kryptowalut – KZC/BTC. Nowy rynek promowany jest konkursem dla traderów z nagrodą o łącznej wysokości 30 000 KZC!

Nowa kryptowaluta KZCash (KZC) na Bitbay

BitBay, największa w Europie Środkowo-Wschodniej giełda kryptowalut, nawiązała współpracę z KZCash (KZC), szybko rozwijającym się projektem Eurazjatyckiej Kryptowaluty
– niezawodnego rozwiązania dla małych i średnich firm. Efektem partnerstwa jest umieszczenie KZC na platformie BitBay oraz przeprowadzenie 2 kampanii skierowanych do użytkowników nowej waluty.

Kryptowaluta KZCash (KZC) została uruchomiona 21 października 2017 r. przez firmę KZCash Ltd., oficjalnego członka Stowarzyszenia Blockchain i Kryptowalut Kazachstanu (kabc.kz), zarejestrowanego w Kazachstanie.

KZC to Euroazjatycka Kryptowaluta, stworzona jako rozwiązanie dla małych i średnich firm. Wykorzystuje sprawdzony algorytm X11 z 11 rodzajami szyfrowania, który zapewnia najwyższy poziom niezawodności i bezpieczeństwa, a hybrydowe wydobycie pozwala na połączenie wysokiej szybkości przetwarzania transakcji i niskich kosztów prowizyjnych.

Promocja KZCash (KZC)

Od 9 marca (1:00 czasu środkowoeuropejskiego) do 5 kwietnia użytkownicy giełdy BitBay mogą wziąć udział w Konkursie Top 300 KZC Traders. Łączna nagroda w wysokości 30 000 KZC zostanie rozdzielona pomiędzy użytkowników giełdy, którzy osiągną najwyższy łączny wolumen transakcji KZC na koncie BitBay w okresie trwania Konkursu.

Zwycięzca pierwszego miejsca otrzyma 4 000 KZC. Każdy ma szansę, ponieważ BitBay nagrodzi 300 najlepszych traderów!

Z kolei KZCash będzie organizatorem Kampanii Masternodes Collection, w której pula nagród to 150 „Massive Unit” o wartości 45 000 KZC. Każdy użytkownik, który będzie posiadał 700 KZC na koncie BitBay, otrzyma „Massive Unit” w wysokości 300 KZC, do momentu wydania 150 „Massive Unit”. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 31 marca na stronie BitBay na Facebooku i KZCash BitCointalk.

follow us in feedly