Newsletter

Przelew walutowy przez InternetowyKantor.pl

InternetowyKantor.pl oferuje szybkie transfery walutowe

Jeden z najpopularniejszych kantorów online – InternetowyKantor.pl wzbogacił swoją ofertę o ciekawą i przydatną usługę: szybkie przelewy w walutach obcych (w kraju i za granicę). Od teraz jego klienci mogą wysyłać pieniądze w walucie na konta swoje i innych osób.

Transfery walutowe w Internetowykantor.pl

Nowa usługa Internetowegokantoru jest prosta, ale właśnie dlatego powinna stać się bardzo popularna wśród klientów serwisu.

Jak to funkcjonuje? Użytkownik działa w krótkich, szybkich krokach:

1) przelewa złotówki (albo inną walutę) na swoje konto w Internetowykantor.pl,

2) wymienia je na walutę docelową (tą, którą chce wysłać dalej)

3) przelewa walutę do adresata – bez względu na to, czy jest nim on sam, czy jest to osoba obca (np. sklep internetowy), czy przelewa kwotę w walucie do Polski, czy za granicę.

Dla kogo jest to dobra oferta

Usługa przelewu walutowego z poziomu portfela e-kantoru jest doskonałą propozycją dla tych klientów, którzy już mają konto w InternetowymKantorze.pl i potrzebują szybko (jak to zwykle bywa w takich wypadkach;)) przesłać walutę obcą za granicę.

Dzięki nowej usłudze kantoru można to zrobić nie trzeba zakładać konta walutowego w banku, czy nawet wyspecjalizowanej firmie transferów walutowych – można to zrobić z poziomu portfela w Internetowykantor.pl, od razu po wymianie walut.

Klienci tego e-kantoru mogą skorzystać z nowej usługi także gdy potrzebują wpłacić walutę ze swojego konta zagranicznego i wymienić ją w Internetowykantor.pl.

Załóż darmowe konto w InternetowyKantor.pl i dodatkowo skorzystaj z wymiany 1500 jednostek waluty bez spreadu!

Szczegółowo o przelewach walutowych w Internetowykantor.pl

Według danych Internetowegokantoru w 98% przypadków walutowy przelew krajowy zostanie wykonany już w ciągu 1 godziny!

Klienci Internetowykantor.pl mogą od razu wysyłać przelewy walutowe w 19 walutach, oraz do 16 europejskich krajów.

Serwis deklaruje, że przelewy zagraniczne dotrą do celu już tego samego dnia.

Ofertę docenią klienci (obecni i przyszli)

Wydaje się, że dzięki nowej usłudze InternetowyKantor.pl sprytnie wchodzi na ciekawy rynek transferów walutowych. Spryt sprytem, strategia strategią, ale z nowej oferty najbardziej na pewno zadowoleni będą sami klienci.

Prostota tej usługi  jest na pewno jej największym atutem! Nie trzeba zakładać kolejnych kont, przelewać środków między portfelami, czekać na nie. Wszystko da się zrobić z poziomu konta/portfela. Wprawdzie 16 krajów europejskich i 19 walut nie zadowoli wszystkich klientów, ale na pewno wystarczy w ponad 95% przypadków i 99% przelewanych najczęściej przez Polaków sum za granicę.

Internetowykantor.pl_przelewy do osób trzecich i za granicę_infografika

Załóż darmowe konto w InternetowyKantor.pl i dodatkowo skorzystaj z wymiany 1500 jednostek waluty bez spreadu!

follow us in feedly