Newsletter

constant contact

Globalne narzędzia dla globalnego biznesu – cykl partnerski

TRY Constant Contact NOW FOR FREE! Od czwartku, 20 października na naszych stronach zagości nowy cykl artykułów partnerskich:

Profesjonalne narzędzia online dla międzynarodowego biznesu.

Cykl ten będzie poświęcony prezentacji rozwiązań, usług nowoczesnego marketingu internetowego do prowadzenia:

  • email marketingu,
  • event marketingu,
  • marketingu lokalnego,
  • ankiet internetowych i wielu innych.

Partnerem cyklu jest amerykański potentat nowoczesnego e-marketingu, firma: Constant Contact.

O cyklu

Cykl Globalne narzędzia dla globalnego biznesu jest skierowany przede wszystkim do przedsiębiorstw i marketerów, którzy chcą prowadzić międzynarodowy biznes z użyciem najlepszych i najbardziej nowoczesnych narzędzi.

W tych czasach żaden poważny właściciel, szef nawet najmniejszej firmy nie może bagatelizować obecności w internecie. Poważne działania wymają wręcz stałej, nasilonej obecności w środowisku online.

Najlepiej też, jak te działania prowadzone są w ramach dobrej strategii oraz z użyciem najlepszych narzędzi – w dzisiejszych konkurencyjnych czasach liczą się drobne różnice, które pozwalają nam osiągnąć przewagę nad konkurentami.

Nasz cykl będzie złożony z pięciu artykułów, które będą się ukazywać co dwa tygodnie, w następujących terminach:

 

constant contact

 

O Constant Contact

Partner naszego cyklu, firma Constant Contact, jest jedną z potęg nowoczesnego e-marketingu, firmą z wieloletnim stażem, setkami tysięcy klientów i notowaną na giełdzie Nasdaq.

Firma powstała w 1995 r. i od samego początku skupia się na dostarczaniu innym przedsiębiorstwom, w szczególności małym i średnim podmiotom narzędzi do prowadzenia marketingu w internecie. 

Misją Constant Contact  jest oferowanie wyszukanych i nowoczesnych narzędzi, które jednocześnie są proste i intuicyjne dla  użytkowników. Amerykański potentat swoją pozycję zawdzięcza właśnie temu, że potrafi najtrudniejsze rozwiązania zaoferować w prostej formie.

Constant Contact jest amerykańską kompanią, która obsługuje klientów z obszaru całego świata. Jest także liderem nowych trendów i rozwiązań marketingu internetowego, zdobywcom wielu nagród i wyróżnień,  a przede wszystkim wielkiego uznania zadowolonych klientów.

follow us in feedly