Newsletter

Archives

Jak szybko i sprawnie płacić z AliPay?

W ramach jednego z naszych niedawnych poradników, zaprezentowaliśmy sposób działania serwisu AliExpress. Ten portal cieszy się sporym zainteresowaniem, ponieważ oferuje Polakom niskie ceny produktów nabywanych wprost od chińskich sprzedawców oraz różne i dogodne metody płatności. Do wyboru jest m.in. możliwość płacenia przy pomocy PayU oraz usługi Przelewy24. Warto wiedzieć, że osoby korzystające z AliExpress, mogą…Czytaj dalej »

Jak tanio i sprawnie kupować na eBay.com?

Niedawno opisywaliśmy zasady funkcjonowania serwisu AliExpress.com i sposób wykonywania zakupów na tym portalu. Pod lupę wzięliśmy również bardzo popularny Amazon. Właśnie dlatego przyszła pora na opis trzeciego z liderów internetowej sprzedaży. Mowa o portalu eBay.com, który w dalszym ciągu jest bardzo popularny. eBay.com Przed dokładnym omówieniem całej procedury zakupowej, podamy najważniejsze informacje na temat samego…Czytaj dalej »

Jak kupować (i płacić) na AliExpress?

Wiele osób pomimo zainteresowania tanimi zakupami, wciąż obawia się zamawiania towarów za pośrednictwem portalu AliExpress. Postanowiliśmy pokazać, że takie kupowanie przedmiotów prosto z Chin i płacenie za nie, wcale nie musi być trudne. AliExpress Od pewnego czasu, pojawiają się informacje o tym, że nasza rodzima poczta ma problemy z obsługą ogromnej liczby przesyłek przychodzących zza…Czytaj dalej »

Zakupy na Amazonie – jak to się robi?

Zakupy na Amazonie to ciekawa opcja dla osób, którym nie wystarcza polski rynek e-commerce. Postanowiliśmy wyjaśnić, jak kupuje się przy pomocy wspomnianego portalu. Amazon – największy e-sklep świata Firma Amazon na pewno nie jest anonimowa dla Polaków. Wynika to między innymi z faktu, że wspomniana korporacja posiada w Polsce swoje magazyny, gdzie zatrudnia wielu naszych…Czytaj dalej »